Ruszyły otwarte dni

Od rana tłumy gimnazjalistów przychodzą do szkół. Do jutra trwają dni otwarte [GALERIA]

utworzono: 2017-03-17 10:14:18
ostatnia modyfikacja: 2017-03-17 12:33:19
autor:

Gimnazjaliści przychodzą całymi klasami. Przyjeżdżają również z okolicznych miejscowości. 

- Jestem już zdecydowana. Wybiorę klasę mundurową w Zespole Szkół nr 2. Razem z klasą zwiedzam również inne szkoły, ale to nie będzie miało wpływu na zmianę decyzji - mówi Natalia Woźniakowska z Gimnazjum w Dłutowie. 

- Ja jeszcze się zastanawiam między klasą hotelarską w Zespole Szkół nr 3, a jakimś bardziej ogólnym kierunkiem - dodaje Ania, gimnazjalistka.

Uczniowie mają duży wybór w zawodach. Każda szkoła stara się zaprezentować jak najlepiej. Uczniowie oprowadzają kandydatów do szkół, pokazują im to, co najlepsze, opowiadają o programie, nauczycielach i zajęciach dodatkowych. 

- Robimy gimnazjalistom zdjęcia i w ten sposób promujemy klasę fotograficzną. Na każdy inny kierunek jest jakiś pomysł - mówi Natalia Milewska, uczennica z Zespołu Szkół nr 3. 

Dni otwarte w szkołach potrwają dzisiaj do 16.00. Do południa przychodzą w większości grupy zorganizowane. Później szkoły zapraszają gimnazjalistów indywidualnie lub z rodzicami. Również jutro można odwiedzić pabianickie szkoły ponadgimnazjalne. Drzwi otwarte będę w większości szkół od 8.30 do 12.30. 


Obejrzyj galerie powiązane z tym artykułem:

Od rana tłumy gimnazjalistów przewijają się przez szkoły
Komentarze do artykułu: Ruszyły otwarte dni

Nie ma komentarzy do tego artykułu.

Jeśli chcesz dodać komentarz, musisz się zalogować.

Kliknij tutaj

ad

reklama
Nasze najnowsze video

Koncert na Wodnych Bębnach podczas obchodów Dni Wody w Pabianicach
adfacebook


ad