Ruszyły otwarte dni

Od rana tłumy gimnazjalistów przychodzą do szkół. Do jutra trwają dni otwarte [GALERIA]

utworzono: 2017-03-17 10:14:18
ostatnia modyfikacja: 2017-03-17 12:33:19
autor:

Gimnazjaliści przychodzą całymi klasami. Przyjeżdżają również z okolicznych miejscowości. 

- Jestem już zdecydowana. Wybiorę klasę mundurową w Zespole Szkół nr 2. Razem z klasą zwiedzam również inne szkoły, ale to nie będzie miało wpływu na zmianę decyzji - mówi Natalia Woźniakowska z Gimnazjum w Dłutowie. 

- Ja jeszcze się zastanawiam między klasą hotelarską w Zespole Szkół nr 3, a jakimś bardziej ogólnym kierunkiem - dodaje Ania, gimnazjalistka.

Uczniowie mają duży wybór w zawodach. Każda szkoła stara się zaprezentować jak najlepiej. Uczniowie oprowadzają kandydatów do szkół, pokazują im to, co najlepsze, opowiadają o programie, nauczycielach i zajęciach dodatkowych. 

- Robimy gimnazjalistom zdjęcia i w ten sposób promujemy klasę fotograficzną. Na każdy inny kierunek jest jakiś pomysł - mówi Natalia Milewska, uczennica z Zespołu Szkół nr 3. 

Dni otwarte w szkołach potrwają dzisiaj do 16.00. Do południa przychodzą w większości grupy zorganizowane. Później szkoły zapraszają gimnazjalistów indywidualnie lub z rodzicami. Również jutro można odwiedzić pabianickie szkoły ponadgimnazjalne. Drzwi otwarte będę w większości szkół od 8.30 do 12.30. 


Obejrzyj galerie powiązane z tym artykułem:

Od rana tłumy gimnazjalistów przewijają się przez szkoły
Komentarze do artykułu: Ruszyły otwarte dni

Nie ma komentarzy do tego artykułu.

Jeśli chcesz dodać komentarz, musisz się zalogować.

Kliknij tutaj

ad
Nasze najnowsze video

Zawody crosstreningowe
adfacebook