Trzymamy kciuki za Miłosza

634 uczniów z całej Polski już 9 grudnia zmierzy się w II etapie IV Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Wśród nich jest Miłosz Mocny z Zespołu Szkół nr 3 im. Legionistów Miasta Pabianic.

utworzono: 2011-11-30 13:18:03
ostatnia modyfikacja: 2011-11-30 13:21:55
autor:

Wyższa Szkoła Logistyki, organizator przedsięwzięcia – podała oficjalne wyniki I etapu, w którym udział wzięło 5.652 uczniów z całego kraju.

Najwięcej uczestników w II etapie mają szkoły z Łomży, Łowicza, Ostrowca Świętokrzyskiego i – tradycyjnie już – z Wielunia (po 18 uczniów). Najlepiej poradzili sobie uczniowie z województwa wielkopolskiego, łódzkiego oraz śląskiego. Do II etapu olimpiady logistycznej przystąpi 1 osoba z ZS nr 3 w Pabianicach. O wejście do finału będzie walczyć Miłosz Mocny, uczeń czwartej klasy. Ma o co walczyć, bo na laureatów olimpiady czekają nie tylko częściowe zwolnienia z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, ale także bezpłatne studia w WSL oraz wiele rzeczowych nagród.

Olimpiada skierowana jest do uczniów szkół średnich i policealnych uczących się zawodów: technik spedytor i technik logistyk. Ma na celu nie tylko rozbudzić wśród młodych ludzi zainteresowanie tematyką logistyczną, ale także pomóc ocenić program nauczania w szkołach średnich i policealnych.






Komentarze do artykułu: Trzymamy kciuki za Miłosza

Nasi internauci napisali 1 komentarzy

Jeśli chcesz dodać komentarz, musisz się zalogować.

Kliknij tutaj

pabianiczanin20
komentarz dodano: 2011-12-07 11:21:10
z IP: 87.206.177.*
Pierwszego miejsca oczywiście życzę :) i porad z zakresu logistyki ;) ;D






facebook