Najbardziej tajemniczy zespół wystąpi w Łodzi

Nikt nie zna tożsamości artystów grupy The Residents. Ikona światowej muzyki eksperymentalnej zagra w łódzkiej Wytwórni (ul. Łąkowa 29)

utworzono: 2017-07-29 21:10:55
ostatnia modyfikacja: 2017-07-29 21:15:40
autor:

Specjalny koncert przeznaczony dla publiczności Soundedit przygotuje również mistrz i pionier polskiej muzyki elektronicznej – Marek Biliński.

W ciągu całej kariery członkowie grupy The Residents ani razu nie zdradzili swojej prawdziwej tożsamości. Na scenie oraz podczas sesji zdjęciowych artyści zawsze są ubrani w kostiumy, zaś za wywiady i promowanie formacji odpowiedzialne jest The Cryptic Corporation. Zadaniem The Cryptic Corporation jest również odwracanie uwagi od wskazówek prowadzących do rozwiązania zagadki tożsamości artystów tworzących amerykański zespół. Pojawiały się teorie, że The Residents to tak naprawdę formacja złożona z muzyków The Beatles lub Aerosmith.

The Residents wystąpi podczas 9. Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych Soundedit. Koncert obędzie się w sobotę, 28 października o godz. 19.00 w klubie Wytwórnia.

Przed tajemniczym koncertem na scenie pojawi się jeden z najbardziej znanych polskich kompozytorów – Marek Biliński.

Bilety na sobotni koncert Marka Bilińskiego i The Residents kosztują 115 zł. Bilety w sprzedaży: bilety24.pl, ticketpro.pl, biletomat.pl oraz w kasie klubu Wytwórnia (ul. tel. (42) 639 55 55, bilety@wytwornia.pl).

 
Komentarze do artykułu: Najbardziej tajemniczy zespół wystąpi w Łodzi

Nie ma komentarzy do tego artykułu.

Jeśli chcesz dodać komentarz, musisz się zalogować.

Kliknij tutaj


Nasze najnowsze video

Biegówki w centrum Polski - Zawody w narciarstwie biegowym 2018
adfacebook