4 listopada w Alei Sztuki hotelu Kolumnapark zostanie otwarta wystawa malarstwa i rzeźby czwórki artystów, dla których fundamentalnym źródłem inspiracji jest człowiek i problem jego bytu, jego relacji do świata z otaczającymi go ludźmi. Wystawę będzie można oglądać do 25 listopada w przestrzeniach wystawienniczych hotelu Kolumnapark, a na wystawę zapraszają jej autorzy i organizatorzy: Marta Fuks-Frankiewicz - rzeźba, Anna Praszkowska – malarstwo sztalugowe, Jan Opaliński – malarstwo sztalugowe, Rafał Frankiewicz - rzeźba oraz dyrekcja hotelu Kolumnapark zlokalizowanego w miejscowości Łask - Kolumna.

Marta Fuks-Frankiewicz ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi. Zajmuje się zarówno malarstwem, jak i rzeźbą. W swojej twórczości pragnie uchwycić i zatrzymać to, co ulotne i przemijające. W rzeźbie fascynuje się postacią ludzką, w malarstwie inspiruje ją zjawiskowość pejzażu. Za unikatowe rzeźby wykonane w technice Plexi Glass została nagrodzona I Nagrodą w Kategorii Form Przestrzennych „Tarnowskie Klimaty” - Tarnów 2005 oraz Nagrodę II Stopnia w Dziedzinie Działań Plastycznych na VII Międzynarodowym Festiwalu Działań Teatralnych i Plastycznych „Zdarzenia”- Tczew-Europa 2006. Członkini niemieckiej grupy artystycznej DIE ROTE FADEN oraz właścicielka Galerii i Pracowni Artystycznej ARTGO. Anna Praszkowska ur. 10. 05.1981 roku w Zduńskiej Woli.
W roku 2001 ukończyła edukację w Państwowym Liceum Plastycznym im. Katarzyny Kobro w Zduńskiej Woli. Absolwentka Wydziału Edukacji Wizualnej Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.
W czerwcu 2008 roku otrzymała tytuł magistra sztuki.
Pracę dyplomową wykonała w pracowni grafiki warsztatowej pod kierunkiem prof. Tomasza Chojnackiego, natomiast aneks zrealizowała w pracowni malarstwa prowadzonej przez prof. Andrzeja Sadowskiego. W 2009 roku odbywała staż w pracowni malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.
Obecnie zajmuję się malarstwem, rysunkiem, projektowaniem graficznym oraz edukacją młodzieży w zakresie sztuk wizualnych. Ma na swoim koncie wystawy indywidualne i zbiorowe.

Rafał Frankiewicz urodzony w 1970 roku. Studia w łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego na wydziale Edukacji Wizualnej w latach 1990-1997. Dyplom w pracowni prof. Jacka Bigoszewskiego w 1997 r. Obecnie prowadzi Autorską Pracownię Rzeźby Fuks-Frankiewicz, gdzie realizuje liczne rzeźbiarskie zamówienia  dla osób prywatnych, firm oraz instytucji w zakresie rzeźby: portretowej, kameralnej i monumentalnej, a także rzeźby funeralnej. Członek grupy niemieckiej grupy artystycznej „Der Rote Faden”.

Jan Opaliński urodzony w1956 w Łodzi. W 1980 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Sztuk Plastycznych w Łodzi (obecnie ASP), gdzie studiował projektowanie graficzne pod kierunkiem B. Balickiego i malarstwo pod kierunkiem J. Narzyńskiego. Zajmuje się malarstwem, grafiką warsztatową i grafika projektową. Jego grafiki przedstawiają scenki rodzajowe ujęte zarówno tematycznie, jak i technicznie w sposób dowcipny, a nawet anegdotyczny. Jako malarz rezygnuje z anegdoty, zmierzając w kierunku portretu skupionego, o nastroju kontemplacji i refleksji. Posługuje się tu techniką malarstwa olejnego i akrylowego. Najczęstszym podłożem jest płótno, choć czasem zastępuje je płytą pilśniową lub kartonem papieru.