Zakończył się cykl pięciu biegów o Puchar Łodzi Maratonu Dbam o Zdrowie. Obejmował pięć startów od grudnia do marca w łódzkim Arturówku – kolejno na dystansach 5, 10, 15, 20 i 25 km. W łącznej klasyfikacji liczyły się cztery najlepsze wyniki z pięciu biegów.

Kategorię open wśród pań wygrała Małgorzata Michalak-Mattar z Łodzi. Najlepszą z pabianiczanek była Milena Grabska-Grzegorczyk, która zajęła szóste miejsce. Siedemnasta w łącznej klasyfikacji była Ludmiła Morawska-Baykowska.

Wśród mężczyzn łączną klasyfikację wygrał Krzysztof Pietrzyk z Koluszek, zwycięzca wszystkich biegów z wyjątkiem ostatniego na 25 km (na tym dystansie był drugi).

Z pabianiczan najwyżej byli: Andrzej Pietrzak (czwarty w łącznej klasyfikacji) i Bartosz Grzegorczyk (szósty).

W poszczególnych kategoriach z naszych najlepiej wypadli: K30 – Milena Grabska-Grzegorczyk – 4., Ludmiła Morawska-Baykowska – 10.; M20 – Łukasz Ścibur - 19.; M30 – Andrzej Pietrzak - 2., Bartosz Grzegorczyk – 3.; M40 – Grzegorz Kopacz - 21., Tomasz Czekalski – 25.; M50 – Piotr Kukulski - 11.