Roman Elwart z Pucka pokonał aż 221 km! Na drugim miejscu uplasował się Michał Niemira z Warszawy z dystansem 201,5 km. Na trzeciej pozycji Przemysław Ignaszewski z Grudziądza – 169 km.

24-godzinny bieg rozpoczął się 14 października (w sobotę) o godz. 11.00. Biegacze i chodziarze wystartowali sprzed Ochotniczej Straży Pożarnej w Róży (Róża 42). Trasa ultramarotonu prowadziła po pętli o długości ok. 13 km. By zostać sklasyfikowanym, wystarczyło przebiec jedną pętlę, ale na trasie można było spędzić nawet 24 godziny.

W ultramaratonie organizowanym przez stowarzyszenie „Wszystko gra Pabianice” wystartowali zawodnicy z całej Polski. A jak poszło naszym?

Spośród pabianiczan najwięcej – 143 km - przebiegł Piotr Kardas. Był piętnasty w klasyfikacji generalnej. Na drugim miejscu Monika Hetmanek (117 km). Była 32. w klasyfikacji generalnej i 6. w klasyfikacji kobiet. Robert Lewera pokonał 104 km i tym samym był trzeci wśród pabianiczan.

Pozostałe wyniki naszych: Przemek Antczak (91 km), Piotr Wiciński (91 km), Aleksandra Grądzka-Możyszek (91 km), Marzena Kluczak (78 km), Tomasz Grzywala (78 km), Emilia Śpionek (78 km), Jacek Slendak (65 km), Andrzej Pilszczek (65 km), Maciej Sułat (65 km), Ewelina Szyktanc (65 km), Piotr Możyszek (52 km), Anna Błażejewska (52 km).