Trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski w Biegu na Orientację zajęła sztafeta UKS Azymutu. Mistrzostwa rozegrały się w okolicach Nowego Dworu Wejherowskiego. Medal zdobyli: Jakub Kisielewicz, Grzegorz Siess, Dawid Kalisiak (kategoria juniorów młodszych - do 16 lat). Chłopcy stracili tylko 1 minutę 43 sekundy do drugiej sztafety z MKS Paulinum Jelenia Góra.

Jest to piąty medal zdobyty w tym roku w mistrzostwach Polski przez zawodników UKS Azymut Pabianice. Liderką zespołu jest Daria Lajn, która zdobyła w czerwcu dwa złote medale w kategorii seniorek w biegu sprinterskim oraz średniodystansowym. Dwa medale zdobyła też Kinga Królik: złoto w biegu długodystansowym oraz srebro w biegu średniodystansowym.