Za nami drugi, zimowy turniej piłki siatkowej o puchar prezydenta. W weekend spotkało się 15 drużyn. Do turnieju tym razem nie zgłosiła się drużyna Jutrzenki Bychlew, którą zastąpiła drużyna Rydzyny. W meczach ćwierćfinałowych spotkały się: Junior Piątkowisko – Floyd; Energia Pabianice – 5 + jeden; Absolwenci SP14 - Rydzyny; ADS Lutomiersk – Straż Pożarna. W meczu o brązowe medale Junior stoczył zwycięski, ale wyrównany bój z Absolwentami SP 14. O zwycięstwie decydowały końcowe akcje w setach, które na swoją korzyść przechylili zawodnicy Juniora, wygrywając 2:0.

W meczu finałowym na swoje wyżyny wspięła się młoda drużyna Energii Pabianice i pokonała zwycięzców pierwszego turnieju - ADS Lutomiersk 2:0 (zwyciężając w setach 25:20 i 25:17) i odnosząc zasłużone zwycięstwo w całym turnieju. Drużyna z Lutomierska z powodu kontuzji i spraw osobistych kilku zawodników musiała grać w drugiej części turnieju jedynie w 5-osobowym składzie, a mimo to doszła aż do finału.

Ostatni, trzeci turniej w ramach Zimowej Ligi Piłki Siatkowej zaplanowany na 5 marca.