Zwycięzcą po raz trzeci z rzędu został Dariusz Frąszczak z Torunia, który nie wygrał tylko pierwszego turnieju (nie brał w nim udziału). Tym razem w finale pokonał 4:0 Włodzimierza Brzeskiego. W pojedynku o 3. miejsce Mariusz Podsadniak pokonał 4:1 Piotra Hańckę,dzięki czemu utrzymał prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Po czterech turniejach czołówka klasyfikacji generalnej wygląda następująco: 1. Mariusz Podsadniak 81 pkt., 2. Piotr Hańcka 77 pkt., 3. Dariusz Frąszczak 75. pkt, 4. Włodzimierz Brzeski 72 pkt., 5. Marcin Biskupski 54 pkt., 6. Rafał Górny 52 pkt., 7. Dawid Maliszak i Łukasz Brzeski po 46 pkt.

Kolejny turniej w kolejny poniedziałek o godz. 18.00. Zapisy tradycyjnie do niedzieli do godz. 20.00 w klubie, u koordynatora ligi - Rafała Górnego pod nr. tel. 694 235 114 oraz za pomocą profilu ligi na facebook'u https://www.facebook.com/pages/Pabianicka-Liga-Bilardowa/159868174168652

Organizatorzy ligi przewidzieli cykl 7 turniejów, który zakończy turniej finałowy. Awansuje tam 6 najlepszych zawodników.