Brydżyści podsumowali rok

Sekcja brydża sportowego Pabianickiego Towarzystwa Cyklistów podsumowała ostatni rok

utworzono: 2013-12-29 14:31:10
ostatnia modyfikacja: 2013-12-29 14:46:01
autor:

Przede wszystkim odniesiony został sukces na polu popularyzacji brydża. Jest coraz więcej grających. Ich liczba przekroczyła 50, z czego 20 osób to członkowie PTC. Wpłynęły na to zapewne starania zarządu sekcji, a głównie skarbnika - Pawła Zasępy.

Zorganizowane zostały dwa turnieje z cyklu Grand Prix Ziemi Łódzkiej i trzecie Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego. Sponsorami GP byli: Starostwo Powiatowe, Gmina Pabianice oraz wydawcy tygodnika „Angora”. Są też prowadzone zajęcia dla młodzieży. PTC współtworzyło ognisko brydżowe w GOK w Rzgowie. Zostały też zorganizowane 44. mistrzostwa Pabianic w tej dyscyplinie.

Były również sukcesy sportowe. Dwie drużyny wystawione do rozgrywek zajęły trzecie miejsca w trzeciej lidze i w A klasie. Brydżyści PTC uczestniczyli w turniejach w całym województwie łódzkim, a para Jerzy Janio/Dariusz Warwas prowadzi w klasyfikacji rocznej cyklu Grand Prix Ziemi Łódzkiej. Z umiarkowanymi sukcesami grano również w imprezach ogólnopolskich, np.: zlocie sympatyków portalu internetowego WRONIE w Puławach i Ostrzeszowie.

Zarząd dziękuje za wsparcie PaFaNie, a za osobiste zainteresowanie prezesowi tej firmy - Andrzejowi Styczyńskiemu.
Komentarze do artykułu: Brydżyści podsumowali rok

Nie ma komentarzy do tego artykułu.

Jeśli chcesz dodać komentarz, musisz się zalogować.

Kliknij tutaj

ad

ad


ad

Nasze najnowsze video

Koncert na Wodnych Bębnach podczas obchodów Dni Wody w Pabianicach
adfacebook


ad