Zawodnicy walczyli w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci oraz kadetów.

Wśród dzieci zawodnicy PTC zdobyli grad medali. Złoto wywalczyli: Piotr Ludwiczak (32 kg), Kacper Sobczyk (47 kg), Miłosz Domagała (55 kg), Juliusz Nowak (66 kg). Srebrne krążki zawisły na szyi: Emila Lenarda (26 kg), Kacpra Więclewskiego (31 kg), Piotra Antoniewskiego (43 kg) oraz Artura Pika (44 kg). Po brąz sięgnęli: Jakub Makowski, Wiktor Stratyński (obaj 31 kg), Dominik Uljanowicz (44 kg) i Kacper Czarnecki (47 kg).

Wśród kadetów zawodnicy PTC dominowali w najcięższych kategoriach. I tak, w wadze 85 kg Michał Dybka w finale stoczył bratobójczy pojedynek z klubowym kolegą Jakubem Ambroziakiem. Piąte miejsce zajął w tej wadze Damian Zdziebłowski.

W kategorii do 100 kg dominatorem okazał się Mateusz Domagała. Mistrz Polski i Europy w sumo wszystkie walki wygrał przez położenie rywali na łopatki. Nie oszczędził też klubowego kolegi Patryka Stępnia, który zajął 2. miejsce.