Wystartowało 120 zawodników z całej Polski. Wśród juniorów Dawid Grobelny (85 kg) zaczął od wygranej z dwukrotnym mistrzem Polski, Markiem Nogą z Rudy Śląskiej 13:6, następnie walczył z Filipem Kaźmierczakiem (GKS Bełchatów) i... przegrał 0:8 po szkolnych błędach. Dawid zajął 2. miejsce.

Wśród kadetów poszło nam o wiele lepiej: Wiktor Wójcik wygrał w kat. 50 kg, w kat. 85 kg pod nieobecność Jakuba Madaja (kontuzja) królował Michał Dybka, zdobywając złoty medal, a do tego dołożył złoto Mateusz Domagała (100 kg). Brązowy medal wywalczył także Patryk Stępień (100 kg).

W rywalizacji młodzików złote medale wywalczyli: Jakub Błachowicz (47 kg) i Szymon Zastrużny w wadze 59 kg. Srebrny medal wywalczył Sebastian Szymczyk (66 kg), który zupełnie pogubił się w finale. Brązowe medale dołożyli: Bartosz Nawrocki (35 kg), Mikołaj Kopeć (47 kg) i Jakub Didoch (53 kg).