W grupie dzieci nasi zawodnicy wywalczyli aż sześć złotych medali. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Łukasz Jarzębski (32 kg), Tomasz Olejniczak (38 kg), Kamil Buldecki (39 kg), Mateusz Jarzębski (40 kg), Franciszek Tokarczyk (54 kg) oraz Borys Miszczak (55 kg), który tym razem zrewanżował się i pokonał swojego klubowego kolegę Huberta Szczecha.

Srebrne medale zdobyli: Franciszek Gross (40 kg), który w wyrównanej walce nieznacznie uległ swojemu klubowemu koledze Mateuszowi Jarzębskiemu, Marcel Jarczyński (41 kg), Adam Leska (42 kg), Adam Cichała (46 kg), który walczył pomimo osłabienia przebytą chorobą, Marcel Chrzęst (54 kg) oraz wspomniany wcześniej Hubert Szczech (55 kg).

Po brązowe medale sięgnęli: Piotr Jarzębski (30 kg), który pokazał, że ma charakter i całą rundę bronił się przed położeniem na plecy po rzucie przeciwnika, Szymon Zaremba (32 kg) oraz Adrian Drzewiecki (46 kg).

Wśród młodzików PTC zdobyło jeden srebrny medal, który wywalczył Emil Lenard (35 kg) oraz trzy medale brązowe, które wywalczyli:Dominik Uljanowicz (59 kg) oraz Kacper Trębacz i Szymon Szablewski (obaj 85 kg).

Tym razem młodzicy PTC wystąpili w mocno okrojonym składzie z uwagi na fakt, iż nasi najlepsi zawodnicy przygotowują się do mistrzostw Polski młodzików na konsultacjach kadry województwa w Pabianicach pod wodzą trenera Grzegorza Szyszki.

W łącznej klasyfikacji drużynowej nasi chłopcy wywalczyli drugie miejsce na podium tuż za zawodnikami klubu gospodarzy - Olimpijczyka Radom, wyprzedzając natomiast ekipą Orła Wierzbica.

Trenerzy zapasów PTC Waldemar Sawosz 607-450-059, Przemysław Kłębowski 513-182-611 oraz Mariusz Łechtański 792-016-788 zapraszają chłopców urodzonych w 2005 roku i młodszych na treningi. Więcej szczegółów na stronie internetowej: www.zapasy.com.pl.