W grupie A wszystkie mecze wygrał RJ Hotel i zajął 1. miejsce. Drugi był Hufiec ZHP Pabianice. W bezpośrednim pojedynku RJ Hotel wygrał 15:9 i 15:12. Obie drużyny awansowały do półfinału. Oprócz nich grały jeszcze: ZWiK, Polfa, Gmina Dobroń i Energia Pabianice.

W grupie B bezkonkurencyjny był Junior Piątkowisko, który w pojedynku o 1. miejsce w grupie pokonał pabianicką Straż Pożarną 15:6, 15:8. W grupie B rywalizowali też: Nauczyciele, OSP Dobroń, Urząd Skarbowy Pabianice, Szkoły Ponadgimnazjalne Pabianice, Energia Duo. Olbrzymią szansę na awans z drugiego miejsca zaprzepaścili Nauczyciele. Po wygraniu pierwszego seta ze Strażą Pożarną 15:9, przegrali drugiego 15:7 i małymi punktami zajęli 3. miejsce.

W półfinałach niespodzianek nie było. Junior ograł Harcerzy 2:0, a RJ Hotel też 2:0 naszych strażaków. W pojedynku o brąz po dramatycznym pojedynku Hufiec ZHP pokonał SP 15:12 i 23:21.

Finał stał na bardzo dobrym jak na rozgrywki amatorskie poziomie. W pierwszym secie przy stanie 24:23 dla Juniora jeden z atakujących RJ Hotelu został zablokowany i było 1:0 dla siatkarzy z Piątkowiska. W drugiej odsłonie od stanu 5:6 siedem punktów z rzędu zdobyli zawodnicy Juniora. Zrobiło się 12:6 i emocje się skończyły. Do końca grano punkt za punkt i to wystarczyło, aby Junior wygrał seta do 17 i mecz 2:0.

Zwycięzcy grali w składzie: Piotr Helbik, Rafał Helbik, Przemysław Pietrzak, Przemysław Urbaniak, Michał Głobiński, Radosław Wawrzyńczak, Witold Szymański, Mariusz Grabsztunowicz i Szymon Choiński. Skład RJ Hotelu: Andrzej Romanowski, Przemysław Pawłowski, Mieszko Korycki, Łukasz Kuliberda, Michał Wróblewski, Bartek Pobielajew, Krzysztof Krysiak, Julisz Grzanka i Zbigniew Grzanka.