Zawodniczki rozegrały 5-setowy pojedynek w siatkówkę. Już przed meczem nasze koszykarki nie były skazywane na pożarcie, ponieważ Joanna Bogacka czy Marta Błaszczyk mają siatkarskie doświadczenie.  Dodatkowym atutem zespołu Solparku była pomoc prezesa, zapalonego siatkarza – Zbigniewa Grzanki.
W pierwszym secie nasze koszykarki przegrywały już nawet 1:7, ale od tego momentu zaczęła funkcjonować obrona, a i siatkarki Energii myliły się coraz częściej. Dobre warunki fizyczne wykorzystywała Kasia Salska, kilka razy dobrze blokując. Ze skrzydeł skutecznie atakowały Bogacka i Błaszczyk. Set był wyrównany, ale bardziej doświadczone zawodniczki Energii wygrały go 25:18.
W drugim secie klasą samą dla siebie była Marta Błaszczyk. „Blaszka” raz za razem kończyła ataki ze skrzydeł. Ten set koszykarki przegrały 25:18.
Kolejny set koszykarki przegrały do 20. Dobrze atakowała Bogacka.
Zawodniczki umówiły się na rozegranie 5 setów, dlatego mecz nie zakończył się wynikiem 3:0 dla Energii. Kolejne dwa sety to popis gry naszych koszykarek. Siatkarki Energii nieco się zdekoncentrowały, a Solpark wykorzystał to. Wygrał dwa sety 25:20.

W drużynie Solparku grały: Renata Piestrzyńska, Joanna Bogacka, Marta Błaszczyk, Anna Krajewska, Katarzyna Salska, Magdalena Kowalska, Monika Szulc, Zbigniew Grzanka.
Skład Energii: Barbara Banaszczyk, Martyna Banaszczyk, Paulina Górowska, Patrycja Król, Marta Kolasińska, Magdalena Kociołek, Martyna Mastalerz, Agnieszka Robak, Monika Rogozińska,