Do rozegrania został już tylko VII turniej, a następnie czeka nas wreszcie turniej finałowy, do którego ostatecznie przystąpi 8, a nie jak na początku zakładano - 6 najlepszych zawodników.

Piąty turniej niezmiennie należał do Frąszczaka, który w finale rozbił Biskupskiego 4:0. W pojedynku o trzecie miejsce Ł. Brzeski wygrał 3:0 z Maliszakiem.

W szóstym turnieju finał był dużo bardziej wyrównany, ale ostatecznie Dariusz Frąszczak z Torunia wciąż nie znalazł pogromcy i pokonał 4:3 Włodzimierza Brzeskiego. Trzecie miejsce wywalczył Podsadniak, który pokonał 4:2 Hańckę.

Przed ostatnim turniejem eliminacyjnym finałowa ósemka jest już w zasadzie jasna. Pierwsze miejsce ze 125 punktami zajmuje Frąszczak, drugie Podsadniak (109), trzecie Hańcka (108), czwarte W. Brzeski (104), piąte Biskupski (86), szóste Maliszak (77), siódme Ł. Brzeski (74), a ósme Górny (70). Raczej na pewno to ta ósemka zagra w turnieju finałowym, który zostanie rozegrany 3 czerwca w Klubie Bilardowym „Mariańska”.