W Radomsku odbył się I Turniej Młodzieży Szkolnej w Zapasach, w którym walczyło 19 zawodników PTC, zajmując 1. miejsce w punktacji zespołowej. 4. miejsce zajęła SP nr 5, 6. SP 13, 9. SP 17, 11. SP 8, a 16. SP 9.

Indywidualnie najlepiej spisali się: Patryk Walkowiak (kat. 32 kg) z SP 5, Jakub Didoch (38 kg) z SP 3 oraz Damian Zdziebłowski (73 kg) z SP 17, którzy wywalczyli złote medale. Srebra zdobyli: Marcin Płócienniczak (53 kg), Wiktor Śpionek (66 kg) i Szymon Piotrowski (73 kg), a brązowe medale przypadły: Jakubowi Błachowiczowi (32 kg), Adrianowi Barysowi (32 kg), Bartoszowi Ogińskiemu (38 kg), Szymonowi Zastrużnemu (42 kg) oraz Piotrowi Wlazło (59 kg).
Warto nadmienić, że PTC dominuje w mistrzostwach w tej kategorii wiekowej, od 3 lat wygrywając wszystkie turnieje. Trenerami są Przemysław Kłębowski i Waldemar Sawosz.