Na starcie 25. Memoriału im. Tadeusza Wnuka w hali przy Grota-Roweckiego stanęło 89 zawodników z dziewięciu klubów, w tym ekipa z Kostopola na Ukrainie. Ukraińcy wiedli prym wśród juniorów, gdzie wywalczyli trzy złote medale. Najlepszym juniorem obwołano Witalija Andrijowicza, zwycięzcę kategorii 84 kg. Z naszych juniorów najlepiej spisał się wspomniany Madaj (84 kg), który wygrał dwie walki, dzięki czemu sięgnął po brąz.

O wiele liczniej na podium stawali nasi młodzicy. Złoto zdobył Piotr Ludwiczak (47 kg), który cztery walki wygrał przez położenie na łopatki. Wybrano go najlepszym zawodnikiem PTC. Swoją kategorię wagową wygrał także Norbert Nowakowski (66 kg). Srebro wywalczyli: Wiktor Powalski (47 kg), Kacper Sobczyk (59 kg) oraz Juliusz Nowak (85 kg). Na najniższym stopniu podium stanęli Emil Lenard (35 kg) i Igor Saktura (59 kg). Tutaj najlepszym zawodnikiem został Mateusz Haładaj (Wola Krzysztoporska), najlepszy w kategorii 59 kg.

W klasyfikacji drużynowej PTC zajęło 2. miejsce za Olimpijczykiem Radom.