Zawodnicy Waltera wzięli udział w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK juniorów i seniorów w Krakowie, zajmując 5. miejsce drużynowo na 30 startujących zespołów.
Indywidualnie najlepsze rezultaty uzyskał Artur Peska, który zajął 2. miejsce z wynikiem 567 pkt w konkurencji karabinka dowolnego leżąc, 5. miejsce w karabinku dowolnym 3x20 (515 pkt) i 9. miejsce w karabinie pneumatycznym (527 pkt).
Marek Sękowski w karabinie pneumatycznym, uzyskując 561 pkt, zajął 2 miejsce, w karabinie dowolnym 3x20 (521 pkt) był 7.,
Kamil Peska w pistolecie standart zajął 4. miejsce (469 pkt), Katarzyna Wiśniewska zajęła 5. miejsce (571 pkt) w karabinie sportowym leżąc, Sylwia Wiśniewska 8. miejsce (297 pkt) w pistolecie pneumatycznym, Sylwia Niedziela 8. miejsce (339 pkt) w pistolecie sportowym i Rafał Kubiak również był 8. (450 pkt) w pistolecie standart.
W zawodach udział wzięli również: Natalia Peć, Weronika Lesz i Bartosz Rabiega.

Podczas powiatowych zawodów szkolnej ligi strzeleckiej z broni pneumatycznej i kulowej w kategorii szkół podstawowych najlepsi okazali się uczniowie SP w Petrykozach, którzy indywidualnie zajęli siedem pierwszych miejsc (Tomasz Maciaszek, Katarzyna Kacprzak, Dominik Miszewski, Paweł Safulera, Michał Suwalak, Adam Szmytke i Artur Hanc)i wygrali również drużynowo. W kategorii szkół gimnazjalnych najlepszym okazał się Tomasz Kubacki (Gimnazjum nr 1), wyprzedzając Kasię Donal (Gim 1), Macieja Kocika (Gim 3), Maksymiliana Roszyka (Gim 1), Juliusza Bala (Gim 1) i Patryka Sztandera (Gim 1). Drużynowo najlepsze okazało się Gimnazjum nr 3.
Artur Peska (ZS 1), Maciek Kaczmarek (I LO), Edyta Stusio (ZS 3), Michał Górowski (I LO) i Iza Górna (I LO) to najlepsi strzelcy w kategorii szkół średnich. Drużynowo zawody wygrało I LO.