VII Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy im. Jana Czaji został rozegrany w trzech kategoriach wiekowych: dzieci, młodzik i kadet.

W kadetach nie zawiódł Dawid Grobelny, lider tej grupy. Po zmianie kategorii wagowej na 85 kg pewnie zwyciężył, a jego kolega klubowy Michał Dybka zajął III miejsce. Miłą niespodziankę sprawił Przemek Raźny, który po zwycięskich eliminacjach w finale i po bardzo zaciętej walce zwyciężył reprezentanta Czech, zajmując I miejsce.

W kadetach Damian Morawiec (54 kg) i Jakub Ambroziak wywalczyli srebro. Natomiast brązowe medale zdobyli Marcin Olejnik (58 kg) i Patryk Stępień.

W młodzikach złoty medal wywalczył najmłodszy zawodnik Mikołaj Kopeć (42 kg), który wygrał z Kubą Didochem (PTC). Kuba zajął V m, ale rywalizacja tych zawodników może przynieść PTC wiele medali. Srebro wywalczył Damian Ździebłowski (85 kg), a brąz Jakub Błachowicz (38 kg).

- Najwięcej emocji i radości dostarczyli jednak najmłodsi zapaśnicy PTC rocznik 2003-2004. Walczyli bardzo dzielnie, nadrabiając braki techniczne walecznością – zauważa Waldemar Sawosz, trener i prezes PTC.

Juliusz Nowak (85 kg) wywalczył złoty medal, srebrne Piotr Ludwiczak (30 kg) i Miłosz Domagała (55 kg), a brąz Norbert Nowakowski (53 kg).

W punktacji drużynowej zwyciężył GKS Katowice, II miejsce PTC przed MZKS-em Unią Racibórz.