Dwóch z nich: Michał Dybka w kategorii 73 kg i Jakub Ambroziak (85 kg) wygrali przed czasem, kładąc swych rywali na plecy. Jakub Błachowicz (35 kg) oraz Sebastian Dawicki (59 kg) przegrali na punkty i zajęli drugie miejsca. Patryk Walkowiak zajął 3. miejsce, a Jakub Didoch i Damian Zdziebłowski wywalczyli piąte lokaty.

W warszawskim turnieju z podopiecznych Grzegorza Szyszki walczyli jeszcze: Aleksander Rogalewicz, Szymon Zastrużny, Kamil Przerywacz i Błażej Łagowski. W klasyfikacji drużynowej PTC zajęło bardzo dobre 2. miejsce.

- Na wyróżnienie zasługują wszyscy medaliści mówi trener Szyszka. - Piątka zawodników (Błachowicz, Walkowiak, Didoch, Zastrużny i Zdziebłowski) startowała po raz pierwszy w tak poważnych zawodach.