Nad Dobrzynkę zjechało 130 zapaśników z 16 klubów. Były dwie kategorie wiekowe: dzieci i kadeci.

Wśród dzieci gospodarze wywalczyli dwa złote krążki – Jakub Suszyński (29 kg) oraz Hubert Szczech (+59 kg), który był najlepszym zawodnikiem PTC w tym turnieju.

- Wygrał zdecydowanie trzy walki. Ma bardzo dobre warunki, a jego wielkim atutem jest pracowitość – ocenia Waldemar Sawosz, prezes PTC.

Drugie lokaty wywalczyli: Antoni Tokarczyk (26 kg), Adrian Osiczak (29 kg), Wiktor Szachniewicz (30 kg), Piotr Jarzębski (33 kg) i Igor Czyżewski (53 kg).

Po brąz sięgnęli: Mieszko Makowski (23 kg,) Wiktor Więckiewicz (29 kg),Tomasz Olejniczak (43 kg) i Adrian Drzewiecki (53 kg).

W wewnętrznej rywalizacji kadeci z PTC okazali się lepsi od swoich młodszych kolegów o jedno złoto. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Wiktor Powalski (51 kg), Sebastian Szymczyk (71 kg) i Szymon Zastrużny (80 kg).

- Wiktor czyni systematyczne postępy i w najbliższym czasie powinien sięgnąć po medal mistrzostw Polski – przewiduje Sawosz. - Sebastian zwyciężył pewnie, ale popełniał błędy walcząc w stójce.

Srebro wywalczyli: Dominik Florczak (55 kg), Jakub Didoch (65 kg) i Mateusz Kłębowski (80 kg).

Miejsca na najniższym stopniu podium zajęli Jakub Błachowicz i Igor Saktura (obaj 60 kg). Saktura był najmłodszym zawodnikiem w swojej kategorii.

- W klasyfikacji drużynowej zwyciężyliśmy zdecydowanie, przed Olimpijczykiem Radom i AKS-em Piotrków Trybunalski – dodaje Sawosz.