Młodzicy wywalczyli aż pięć medali. Po złoto sięgnął Wiktor Powalski (47 kg), który wygrał pięć walk, zaś w finale efektownie rozprawił się z reprezentantem Słowacji. Po srebrne medale sięgnęli: Norbert Nowakowski (66 kg), który w finale uległ atlecie z Mołdawii oraz Jakub Makowski (38 kg). Brązowe medale zawisły na szyjach Mikołaja Jezierskiego (42 kg) i Miłosza Domagały (73 kg). Poza podium znaleźli się: Igor Saktura, Kacper Sobczyk i Szymon Pusz. Pecha miał Juliusz Nowak, który z powodu kontuzji został wycofany z zawodów.

Wśród kadetów reprezentował nas Jakub Didoch. Dla Kuby był to pierwszy sprawdzian w wyższej kategorii wagowej. Pierwsze koty za płoty – Kubie jeszcze nie udało się stanąć na podium.