W zawodach udział wzięło 73 zawodników z 7 klubów. Tradycyjnie w klasyfikacji klubowej PTC potwierdziło, że w województwie łódzkim ma najlepszych młodzików, zajmując pierwsze miejsce. Liderzy tej grupy to zwycięzcy swoich kategorii: Przemysław Raźny (59 kg), Michał Dybka (66 kg), Jakub Madaj (73 kg), Mateusz Domagała (85 kg). Drugie miejsca zajęli: Maciej Wawrzyniak (42 kg), Damian Pietryszka (47 kg), Damian Mikołajewski (66 kg). Brązy zdobyli: Wiktor Wójcik (38 kg), Jakub Warchuł (42 kg), Szymon Piotrowski (66 kg), Jakub Ambroziak (73 kg).

Równolegle rozgrywane były mistrzostwa województwa juniorów, gdzie walczyło 35 zawodników z 5 klubów. Pierwsze miejsce zajął Jakub Białkowski, który w bratobójczym pojedynku pokonał swego kolęgę z PTC - Dawida Grobelnego w kat. 84 kg. Drugie miejsce zajął Michał Kędzia (kat. 60 kg), a 3. miejsca: Adrian Przerywacz (50 kg), Krystian Giza (60 kg), Patryk Czech (66 kg). Drużynowo PTC zajęło 2. miejsce.