Zwycięzca sprzed tygodnia – Mariusz Podsadniak z Bełchatowa tym razem znalazł swojego pogromcę. Turniej znów wygrał jednak przyjezdny. Zwycięzcą okazał się Dariusz Frąszczak z… Torunia!

W finale Frąszczak pokonał Podsadniaka 3:1. Trzecie miejsce tak jak przed tygodniem zajął Piotr Hańcka, który w meczu o brąz pokonał 3:0 Rafała Górnego.

Po dwóch turniejach czołówka klasyfikacji generalnej wygląda następująco: 1. Mariusz Podsadniak 47 pkt., 2. Piotr Hańcka 40 pkt., 3. Włodzimierz Brzeski 36 pkt., 4. Rafał Górny 34 pkt., 5. Dariusz Frąszczak 25 pkt., 6. Dawid Maliszak, Piotr Mijas 24 pkt.

Kolejny turniej w kolejny poniedziałek o godz. 18.00. Zapisy tradycyjnie do niedzieli do godz. 20.00 w klubie, u koordynatora ligi - Rafała Górnego pod nr. tel. 694 235 114 oraz za pomocą profilu ligi na facebook'u https://www.facebook.com/pages/Pabianicka-Liga-Bilardowa/159868174168652

Organizatorzy ligi przewidzieli cykl 7 turniejów, który zakończy turniej finałowy, do którego awansuje 6 najlepszych zawodników.