Kolarstwo: Sylwia znów na podium

Sylwia Gajdka (PTC Alpina) zajęła 2. miejsce w ogólnopolskim wyścigu masters w Aleksandrowie Łódzkim

utworzono: 2017-07-11 22:49:09
ostatnia modyfikacja: 2017-07-12 11:50:16
autor:

Panowie tym razem znaleźli się poza podium: Mikołaj Kuropatwa był 12., Paweł Szyktanc 19., zaś Jędrzej Zaorski 24.

W wyścigu w Tuszynie w kategorii PRO świetnie spisał się Zaorski, który zainicjował ucieczkę i przyjechał na 4. miejscu w grupie zawodników M30.

Komentarze do artykułu: Kolarstwo: Sylwia znów na podium

Nasi internauci napisali 1 komentarzy

Jeśli chcesz dodać komentarz, musisz się zalogować.

Kliknij tutaj

neostrada
komentarz dodano: 2017-07-12 23:37:50
z IP: 83.29.211.*
Nie abym sie czepiał, ale panna Sylwia w tym ogólnopolskim wyścigu (w Aleksandrowie Łódzkim) zajęła 2 miejsce na 5 startujących kobiet (w tym dwie turystki ), na tym samym dystansie 69 km weteran z Pabianic Jerzy Bylicki (67 lat) był pierwszy, a Krzysztof Sujka (62 lat) czwarty. Dzień wcześniej w Tuszynie było o wiele gorzej dla PTC Alpina, wyścig ukończył jedynie Zaorski, a na tym samym dystansie Omiotek Dominik (GATTA )był 3. W wyścigu głównym przy padającym deszczu Bylicki Jerzy w swojej kategorii (M60) był 1, a w OPEN 7 i za sobą zostawił 20, 30, 40, 50- latków na 91 startujących,...brawo Panie Jerzy :)...