Ogromny sukces odnieśli kadeci, którzy chcąc awansować do dalszych rozgrywek centralnych, musieli wygrać na wyjeździe z drużyną AZS-u Kutno. Zrobili to w pięknym stylu, pokonując team z Kutna 85:60.

Nasi przystąpili do meczu bardzo skoncentrowani i do połowy zagrali koncertowo, prowadząc po 2 kwartach 47:24. To był nokaut. Przeciwnik w trzeciej kwarcie próbował jeszcze trochę powalczyć, ale trener Wincek i jego koszykarze mieli mecz pod kontrolą. Zwycięstwo to zapewniło nam awans do rozgrywek centralnych z pozycji nr 2 za ŁKS-em, którego jako jedyni pokonaliśmy.

- W tych chłopcach zarząd PKK pokłada wielkie nadzieje, dlatego też w trosce o ich dalszy rozwój powstanie klasa usportowiona w II liceum oraz powołana zostanie drużyna juniora na sezon 2012/13, a rok później zgłoszona zostanie drużyna seniorów do rozgrywek 3. ligi – mówi Cezary Marciniak z PKK.

AZS Kutno – PKK'99 60:85, punkty dla PKK: Krystian Łągiewczyk 23, Maciej Lewandowski 20 (15 zbiórek), Krystian Mik 20, Jan Van Wijngaarden 9, Wiktor Wilk 5, Michał Olkusz i Bartosz Gorczycki po 3, Daniel Pikula 2. Grał też: Adrian Wlazło.

Zwycięstwa odnieśli także młodzicy. Szczególnie cieszy wygrana młodzików młodszych z drużyną AZS-u Kutno, aż 111:31! Warto zwrócić uwagę na nowego zawodnika Szymona Bernasiaka (rocznik 1999 i 190 cm), który po kilku treningach już gra w meczach, a teraz zdobył 14 pkt. i miał 7 zbiórek.

Punkty dla PKK: Marcin Lewandowski 20, Filip Sauter 15, Szymon Bernasiak 14, Aleksander Placek i Wiktor Van Wijngaarden po 10, Szymon Owczarek 9, Dawid Kopański 8, Tobiasz Wnuk 7, Bartosz Malarczyk 6, Piotr Łągiewczyk, Mikołaj Bielecki,Szymon Barys i Aleksander Jóźwik po 4.

Ósemka Skierniewice – PKK'99 75:92, punkty dla PKK: Artur Szczerkowski 33, Juliusz Knop 20, Daniel Pikula 17, Dawid Grzelczak 7, Jakub Chojnacki 6, Michał Bartczak 5, Damian Pawlik, Dawid Okrojek po 2. Grali też: Paweł Wójcik, Krzysztof Knapik, Tomasz Rogoziński.