Od pierwszej wygranej 1 punktem kwarty nasi zawodnicy powoli, ale systematycznie budowali przewagę punktową. Trzecia kwarta skończyła się wynikiem 76:51. Junak Radomsko jednak nie zamierzał łatwo oddać zwycięstwa i na 2 minuty przed końcem meczu zbliżył się na 3 punkty. W nerwowej końcówce to nasi kadeci zachowali więcej zimnej krwi i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 83:74.

MVP meczu został zdobywca 23 punktów, Juliusz Knop, a swoje double-double zaliczyli Bartosz Klamżyński (10 punktów i 13 zbiórek) oraz Daniel Pikula (17 punktów i 10 zbiórek).
W meczu punktowali ponadto: Adrian Wlazło 19, Marcin Lewandowski 8, Artur Szczerkowski 4, Krzysztof Knapik 2. Grali też: Tomasz Rogoziński, Aleksander Placek, Paweł Wójcik, Michał Bartczak i Jakub Chojnacki.

Nasi po tym zwycięstwie mają zapewniony start w finałach play off. Następny mecz rozegrają z liderem rozgrywek, zespołem ŁKS-u w naszej hali w najbliższą niedzielę o godzinie 10.30.

W kategorii junior nasi po niespodziewanej porażce sprzed tygodnia z dużo niżej notowanym zespołem z Kutna udanie się zrehabilitowali, wygrywając z zespołem Księżak Łowicz 119:45. Trener Andrzej Walczyński za najlepszego zawodnika meczu uznał Janka Van Wijngaardena.

Koszykarze PKK'99 zapraszają kibiców w najbliższą sobotę na turniej koszykówki w kategorii młodzik starszy. Początek o godz. 9.30. Więcej informacji na stronie www.pkk99.pl.