Ostatni mecz w tym roku rozegrały koszykarki PTK. W ostatniej chwili zdecydowano się na sparing z pierwszoligowym Basketem Aleksandrów Łódzki. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem naszych 69:35. Nie pisano protokołu (oszczędności na sędziach stolikowych), więc nie mamy dokładnych zdobyczy punktowych poszczególnych zawodniczek. Skutecznie i widowiskowo grały zwłaszcza Joanna Rozwandowicz i Angelika Kowalska i to one zdobyły najwięcej punktów dla PTK. Szkoda tylko, że w trzeciej kwarcie kontuzji kostki doznała Agata Gajda. Niebawem okaże się, jak groźny to uraz. W perspektywie meczu z liderem tabeli ekstraklasy – CCC Polkowice (niedziela 6 stycznia, godzina 17.45, mecz telewizyjny) strata podstawowej rozgrywającej byłaby dużym osłabieniem. W dzisiejszym pojedynku nie zagrały Anna Krajewska (choroba) i Katarzyna Salska (zmaga się z kontuzjowaną w Krakowie kostką). Sporo minut na parkiecie spędziła młoda Justyna Krakowska. Dobrze na pozycji rozgrywających spisywały się Kowalska i Joanna Szałecka.