W hali powiatowej pokonały bydgoski Supravis Sisu 69:63. Początek należał jednak do przyjezdnych, które prowadziły po 3 minutach gry 8:2. Po trójce Anny Kudelskiej w ósmej minucie wyszliśmy na prowadzenie 14:13, którego nie oddaliśmy do końca meczu. Na 8 minut przed końcem mieliśmy 11 punktów przewagi. W końcówce bydgoszczanki tylko zmniejszyły straty. Kibice zapamiętają z tego pojedynku niezwykle widowiskowe, indywidualne akcje najskuteczniejszej na boisku Kingi Dzierzbickiej (19 punktów) oraz 3 efektowne bloki Anny Kolasy (10 pkt.). 10 punktów rzuciła też Anna Kudelska. Po 9 oczek zdobyły: Joanna Twardowska i Magdalena Ratajczak. Ta ostatnia zanotowała 13 zbiórek (aż 6 w ataku). W sobotę o 14.00 Grot Mobilis zagra w Olsztynie z KKS.