Podopieczne Marzeny Głaszcza zaczęły turniej z wysokiego C, gromiąc Bat Kartuzy 90:39 i gospodynie, Pałac Młodzieży Tarnów 87:54.

Trzeci mecz grupowy pabianiczanki przegrały z VBW GTK Gdynia 59:76. Wydaje się, że o przebiegu spotkania zadecydowała pierwsza kwarta, którą nasze przegrały piętnastoma punktami. W kolejnych dwóch odsłonach mozolnie odrabialiśmy straty, by na początku czwartej kwarty tracić do gdynianek tylko pięć punktów (47:52). Zespół znad morza włączył jednak piąty bieg i szybo powiększył przewagę, ostatecznie wygrywając 76:59.

W decydujących o starciach o medal w naszej drużynie zabrakło Julii Piestrzyńskiej, co miało duży wpływ na postawę całego teamu. W półfinale z Procom Systems Wrocław nasze znów przespały pierwszą kwartę, ulegając 6:22. W kolejnych dwóch kwartach także górą były późniejsze mistrzynie Polski, które ostatecznie wygrały 74:53.

Mecz o 3. miejsce z La Basket Warszawa też rozstrzygnął się w pierwszej odsłonie. Zanim pabianiczanki weszły w mecz, przegrywały po 10 minutach 8:23. Nasze znów próbowały odrobić straty i na trzy i pół minuty przed końcem przegrywały różnicą ośmiu punktów (47:55). Warszawianki nie dały sobie wyrwać zwycięstwa (66:51) i to one zdobyły brązowe medale. Mistrzyniami zostały koszykarki z Wrocławia, które w finale pokonały 94:50 z ekipą z Gdyni.

Grały i rzucały: Natalia Janitzka 68, Weronika Dolewa 53, Martyna Dolewa 44, Ewa Kielar 43, Gaja Włodarczyk 36, Julia Piestrzyńska 35, Klaudia Beze 34, Paulina Szwej 15, Julia Serednicka 10, Natalia Śniada 2.