W pierwszym meczu pabianiczanki pokonały 37:36 X-Demon Tęczę Leszno. W spotkaniu, w którym aż jedenaście razy na tablicy wyników widniał remis, decydujące o wygranej punkty zdobyła kadrowiczka Weronika Dolewa.
Drugie spotkanie z MKS-em MOS Katowice to znów zacięta walka i niepewność do ostatnich sekund. Po trzeciej kwarcie minimalnie prowadziły katowiczanki (44:43). Jeszcze na 25 sekund przed końcem po rzucie Dolewy nasze dziewczyny przegrywały ledwie jednym punktem (52:53), jednak zespół ze Śląska wykazał więcej zimnej krwi w końcówce, wykorzystał dwa rzuty osobiste i wygrał 55:52.
Brawa za walkę podopiecznym Marzeny Głaszcz należą się także za ostatni mecz z La Basket Warszawa, w którym pabianiczanki przegrywały już różnicą 25 punktów. Zryw w ostatniej kwarcie był spóźniony i mecz zakończył się wygraną La Basket 68:59.