Najpierw odprawili z kwitkiem zespół gospodarzy w Kutnie, a później w równie pięknym stylu pokonali Łowicz. W Kutnie PKK wygrało 68:36, a mecz przebiegał pod dyktando naszych koszykarzy. Przewaga momentami była ponad 40-punktowa, więc trener Wincek mógł poeksperymentować z ustawieniem i nowymi rozwiązaniami taktycznymi. Najlepszym zawodnikiem meczu został Marcin Grabowski, zdobywca 35 pkt. W  drugim meczu wynik był jeszcze wyższy – 94:49.

Oprócz Marcina w Kutnie punktowali: Krzysztof Kin 14, Tobiasz Wnuk 6, Dominik Bralewski 4, Dawid Wisławski 3, Arkadiusz Duszyński, Jan Dudziak i Igor Walczak 2. Grali też: Adrian Ściegienka, Franciszek Błoch, Konrad Biernacki, Miłosz Michałowski.

W kategorii kadet w ostatnim rozegranym u siebie meczu PKK uległo UKS-owi "M-GSZS" Żychlin 47:64. Przewaga fizyczna drużyny przyjezdnej była widoczna gołym okiem, mimo to nasi zawodnicy zagrali z dużym zaangażowaniem, ale małą skutecznością (16 celnych rzutów na 64). Efektownie zakończył pierwszą połowę Artur Szczerkowski, który rzutem z połowy boiska w ostatniej sekundzie zdobył 3 punkty. Najlepsza w wykonaniu PKK'99 była trzecia kwarta wygrana 22:10. Dla PKK punktowali: Artur Szczerkowski 14, Daniel Pikula 11, Adrian Wlazło 9, Bartosz Klamżyński 8, Marcin Lewandowski 3, Krzysztof Knapik 2, Tomasz Rogoziński, Jakub Chojnacki, Patryk Wnuk 0.