Przed ostatnią kwartą pabianiczanie prowadzili sześcioma punktami. Zryw rywali niewiele im pomógł, bowiem przegrali jednym koszem, choć na 9 sekund przed końcem PKK prowadziło tylko 83:82. Celny rzut osobisty przypieczętował wygraną. Goście z Kutna rzucili aż 8 „trójek”. W zespole z Pabianic znakomite zawody zagrał Juliusz Knop, syn byłej znakomitej koszykarki Małgorzaty Błoch-Knop. Julek zdobył niemal połowę punktów swojej drużyny!

PKK’99: Juliusz Knop 39, Szymon Owczarek 11, Filip Sauter 9, Adrian Wlazło 8, Jan Sobolewski 7, Artur Szczerkowski 6, Kamil Kozakowski 4, Daniel Pikula 0, Bartosz Malarczyk 0.

W sobotę w Skierniewicach juniorzy PKK’99 przegrali z Ósemką 46:80.

PKK’99: Knop 11, Szczerkowski 7, Owczarek 4, Kozakowski 4, Malarczyk 4, Pikula 3, Wlazło 3, Jan Chojnacki 3, Piotr Stolarek 3, Sobolewski 2, Sauter 2.

Po 16 meczach PKK’99 zajmuje 10. (ostatnie miejsce) z 18 punktami na koncie.