Rozgrywki w trzeciej lidze nasi koszykarze rozpoczęli od zwycięstwa. Tylko pierwsza kwarta w wykonaniu PKK'99 była nieudana. W drugiej kwarcie nasi złapali przysłowiowy wiatr w żagle i zakończyli ją zdecydowaną wygraną. Trzecia i czwarta kwarta to gra punkt za punkt. O emocjach świadczy fakt, że faule techniczne zostały przyznane trenerom obydwu drużyn. Ostatnia kwarta to walka nie tylko z przeciwnikiem, ale również z nadmiarem emocji. Na 4 minuty przed końcem meczu przewaga PKK'99 wynosiła 7 punktów. Po udanych akcjach ŁKS-u i kontrowersyjnych decyzjach sędziów zmalała do 2 punktów.   Trener Wiesław Wincek bardzo chwalił zespół za wole walki i znakomitą obronę.

Punktowali: Jakub Orłowski 17 pkt., Mikołaj Marciniak 4, Krystian Łągiewczyk 2, Mikołaj Raczyński 14, Michał Olkusz 2, Piotr Dobrosz 14, Kamil Krulik 2, Artur Szczerkowski 3, Bartosz Kurzawa 2, Maciej Lewandowski 12, Robert Defeciński 13.

- Po wielu latach przerwy męskiej koszykówki III ligi w Pabianicach widowisko obejrzało ponad 120 kibiców, którym dziękujemy za doping i już zapraszamy na kolejne mecze – mówi Cezary Marciniak, prezes klubu PKK'99.

* * *

Kadeci PKK'99 pewnie pokonali drużynę z Łowicza 121:32. Punkty: IgorWalczak 10, Konrad Czarnecki 2, Krzysztof Kin 4, Wiktor Van Wijngaarden 9, Dawid Wisławski 6, Szymon Barys 15, Aleksander Placek 11, Filip Sauter 13, Szymon Owczarek 23, Aleksander Jóźwik 9, Bartek Malarczyk 10, Dawid Kopański 9.

* * *

Juniorzy PKK'99 niestety ulegli na wyjeździe drużynie Startu Łódź 70:79.

* * *

Klub PKK’99 poszukuje chłopców z klas 1-6 chętnych do gry w koszykówkę. Zgłoszenia przyjmują trenerzy: Adam Jurga 509 357 602, Kuba Orłowski 570 061 175 i Wiesław Wincek 502 647 860.