Pierwsza kwarta była popisem dwóch zawodniczek. Z rywalkami w kotka i myszkę bawiły się Magdalena Grzelak oraz Anna Kolasa. Pierwsza rzuciła aż 12 punktów, druga 11, w tym dwa razy trafiła za trzy. Kwartę celnym rzutem zamknęła juniorka Justyna Rudzka.

Drugą odsłonę od dwóch celnych rzutów rozpoczęła inna zdolna wychowanka, Daria Kowalczyk. W 15. minucie po rzucie Rudzkiej przewaga Grota wynosiła 11 punktów (33:22). Do przerwy miejscowe odrobiły nieco straty, ale i tak na przerwę schodziły przegrywając 33:41.

Po zmianie stron ambitnie grające gospodynie w 27. minucie wyrównały na 46:46. Wtedy akcją 2+1 popisała się Kinga Dzierbicka, a dwa punkty w kolejnej akcji dołożyła Joanna Twardowska. Tę kwartę celnym rzutem zakończyła kolejna juniorka, Patrycja Kirsz. W połowie ostatniej kwarty znów gospodynie odrobiły 7 punktów straty i wyszły na prowadzenie 59:58. Ale na straży naszego zwycięstwa stały Grzelak i Kolasa, które do końca skutecznie punktowały ekipę z Sokołowa.

Grot: Grzelak 24, Kolasa 19, Dzierbicka 11, Rudzka 7, Twardowska 4, Kowalczyk 4, Kirsz 2, Szczygieł.