Cała trójka wystąpiła w przegranym 0:1 (0:0) sparingu z MKS-em Bodzentyn. W pierwszej połowie na boisku przebywali Bogdan i Bronka oraz dwaj pabianiczanie, którzy są zawodnikami Zawiszy już od pewnego czasu – Kamil Adamek oraz Marcin Rutkowski.

W drugiej części gry na boisku pojawił się Szynka, który grał do 80. min. Dziesięć minut przed końcem gry kontrolnej zmienił go Sadowski.

W kolejnych dwóch sparingach zgierskiej ekipy Bogdan już nie wystąpił. Coraz bliżej trzecioligowca jest jednak 21-letni Piotr Szynka.

„Pepe” zagrał po 45 min w zremisowanym 1:1 meczu z Borutą Zgierz oraz wygranym 3:1 meczu z Victorią Rąbień. W tym drugim spotkaniu wpisał się też na listę strzelców w 14. min.

W meczach z Borutą i Victorią grał także były zawodnik Włókniarza – Bartosz Bronka oraz dwaj pabianiczanie grający w Zawiszy – Kamil Adamek i Marcin Rutkowski.