W Rzgowie zawodnikom z Dłutowa zawsze grało się ciężko, nic więc dziwnego, że po meczu byli zadowoleni z jednego punktu.
Do przerwy 1:0 prowadzili gospodarze. Podopieczni Leszka Rosińskiego wyrównali w 70. minucie za sprawą niezawodnego ostatnio duetu Wojciech Golik – Bartłomiej Grala. Gdy sędzia podyktował rzut wolny przy linii bocznej boiska, do piłki podszedł Golik i precyzyjnie dośrodkował, a Grala strzałem głową nie dał szans bramkarzowi Zawiszy II. Mimo zaciekłych ataków miejscowych, defensywa gości nie pękła i dłutowianom udało się dowieźć remis do końca.

Zawisza II Rzgów – GLKS Dłutów 1:1 (1:0)
Gol dla Dłutowa: Grala 70.
Dłutów: Wójt – Łańcuchowski, Grala, Skiba, Bukowiecki – Dobrzański, Golik, Ciszewski, Stolarek, Stelmach – Żabolicki. Na zmiany wchodzili: Stawicki, Mosiński, Woch.