Do przerwy górą były Termy. Już po 180 sekundach Przemysław Sobolewski umieścił piłkę w siatce PTC. W 14. minucie Jakub Szczyszek efektownym strzałem wyrównał na 1:1. Jeszcze przed przerwą gospodarze ponownie trafili do siatki. W 33. minucie Piotr Matusiak pokonał Adama Wilczyńskiego strzałem… piętą.

Pabianiczanie przystąpili do ofensywy po zmianie stron. W 52. minucie szybką kontrę celnym strzałem sfinalizował Rafał Cukierski i było 2:2. To już czwarty gol „Cukra” w trzecim spotkaniu z rzędu. W 79. minucie Daniel Dudziński dobił uderzenie jednego z kolegów i PTC wyszło na prowadzenie. Potem doskonałą sytuację na wyrównanie mieli miejscowi, ale zawiódł Sobolewski. W 90. minucie po szybkiej kontrze rywala dobił Dudziński.

Dzięki tej wygranej PTC wskoczyło na 3. miejsce w ligowej tabeli.

Termy Uniejów – PTC 2:4 (2:1)

Gole: Sobolewski 3., Matusiak 33. - Szczyszek 14., Cukierski 52., Dudziński 79., 90.

PTC: Wilczyński – Drewniak, Kaźmierczak, Sikorski, Ziółkowski – Cukierski, Kling, Szczyszek (46. Bielak), Hiler (15. Stuchała), Dudziński – Żabolicki.