Pabianicki Fan Club Widzewa w minioną sobotę brał udział w piłkarskim turnieju kibiców Widzewa, który odbył się w Kutnie na obiektach KS Kutnowianka. W zawodach udział wzięło 25 drużyn z całej Polski, które podzielone zostały na cztery grupy. Pabianiczanie, uznawani przed turniejem za jednego z faworytów (w przeszłości wygrywali kilkakrotnie podobne turnieje), zagrali w gr. A, gdzie zajęli drugie miejsce (za Widzewską Dąbrową), uzyskując tym samym awans do ćwierćfinałów. FC Pabianice z 12 punktami wyprzedziło w grupie ULK, FC Opoczno, Młodych, FC Tomaszów Maz.&Maribor oraz Widzewskie Polesie.

W ćwierćfinale pabianiczanie dość pechowo przegrali 0:1 ze zwycięzcami gr. B - Chojny Malczka i odpadli z dalszej fazy turnieju. Jak się później okazało, na pogromców FC Pabianice nie było mocnych do końca turnieju. Bowiem w półfinale Chojny Malczka pokonały 3:2 FC Stryków, zaś w finale ograły 1:0 Widzewską Dąbrowę (rywala FC Pabianice w fazie grupowej).