„Perełki” przystąpiły do kolejnego spotkania na wielkim luzie. Zbyt wielkim. W pierwszej połowie jedyny błąd Martyny Łagowskiej bezlitośnie wykorzystały rywalki i objęły prowadzenie. Po przerwie Magda Kociołek znów musiała sięgać do siatki. W 66. minucie przepięknym strzałem z 22 metrów popisała się Joanna Błaszczyk i było 2:1. Chwilę później Kociołek obroniła rzut karny. „Perełki” ze wszystkich sił chciały wyrównać, lecz pod koniec meczu dwie zawodniczki PTC zderzyły się ze sobą, czym sprokurowały gola dla gospodyń. Skończyło się na porażce 1:3.

- Moje zawodniczki myślami były na piknikach przy grillu, a nie na boisku – surowo ocenił postawę zespołu trener Jan Rykała.

PTC: M. Kociołek – Pabjańska (68. Kacprzyk), Forc, Łagowska, Karpińska – Przesmycka (58. Kania), E. Kociołek – Błoch (41. Kwiatkowska), Maciejewska, Owczarz – Błaszczyk.