W pierwszej połowie testowany golkiper PTC musiał trzy razy wyciągać piłkę z siatki. Jako pierwszy pokonał go Artur Jędrzejczyk. Na 2:0 podwyższył były snajper PTC i Włókniarza, Damian Kozłewski, zaś na 3:0 przed przerwą ponownie trafił Jędrzejczyk. Po przerwie Jędrzejczyk ze snajpera zamienił się w asystenta i podał Kozłewskiemu, który strzelił na 4:0. Honorową bramkę dla PTC zdobył w 80. minucie Piotr Szynka.

- Niestety wydłuża się lista zawodników, z których nie możemy skorzystać – przyznaje Dariusz Kopa, wiceprezes PTC. - Na szczęście trzech testowanych zawodników już na 90 procent jest naszymi piłkarzami.

Kopa wyliczył, że w sparingu z liderem A Klasy z różnych względów nie mogło zagrać aż… 15 graczy, na których liczył trener Buchowicz.

GKS Ksawerów – PTC 4:1 (3:0)

Gole: Jędrzejczyk i Kozłewski po 2 – Szynka.

GKS: Rydz – Ciemicioch, Kacprzyk, testowany, testowany – Wójcik, Grala, Jędrzejczyk, Rikszajd – Poros, Kozłewski. Na zmiany: Ciesielski, Fraszak, Rychta, Dopierała, testowany, testowany.

PTC: testowany – Drewniak, Buchowicz, Turek, Stańczyk – Boratyński, testowany, Szynka, Kaźmierczak, Pruszkowski – testowany. Na zmiany: Stachowski.