MGLKS Uniejów/Ostrowsko – GLKS Dłutów 4:0 (3:0)
Bramki: 1:0 - Janusz Jończyk 33. min, 2:0 – Łukasz Stachowiak 43. min, 3:0 – Jacek Dutka 45. min, 4:0 – Łukasz Pacholczyk 67. min (rzut karny).

W swoim drugim meczu po powrocie do ligi okręgowej podopieczni Zdzisława Leszczyńskiego wysoko ulegli na wyjeździe innemu beniaminkowi – MGLKS-owi Uniejów/Ostrowsko.
Początek meczu był wyrównany. W 33. min piłkę z rzutu wolnego przed pole karne wyłożył Jacek Dutka, a na strzał zdecydował się Janusz Jończyk i gospodarze objęli prowadzenie. Siedem minut później w sytuacji sam na sam faulowany był Piotr Psuja, ale sędzia pozostał niewzruszony.
Dwie minuty przed końcem pierwszej połowy ładnym prostopadłym podaniem popisał się Dutka, a Łukasz Stachowiak przedryblował kilku rywali, uderzył na bramkę i było 2:0. W ostatniej minucie pierwszej połowy gospodarze jeszcze raz skarcili dłutowian. Tym razem w roli podającego znalazł się Jończyk, a Dutka po ładnym przyjęciu bez namysłu uderzył nie do obrony.
Druga połowa to już nie tak znaczna przewaga gospodarzy. Swoje okazje bramkowe mieli piłkarze GLKS-u, ale brakowało skuteczności. Zemściło się to w 67. min, kiedy problematyczny rzut karny na bramkę zamienił Łukasz Pacholczyk. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i po 2. kolejkach beniaminek z Uniejowa z bilansem bramowym 10:0 pewnie przewodzi w tabeli ligi okręgowej.

GLKS: Górny – Stelmach (46. min, Sendal), Skiba, Witkowski, Borowiec – Łańcuchowski (46. min, Klimczak), Grala, Miszczak, Psuja – Wieczorek, Sikorski.

Już w środę trzecia kolejka. 7. GLKS podejmie u siebie ostatni w tabeli Sokół II Aleksandrów (godz. 17.30), zaś 9. PTC zagra o godz. 17.00 na wyjeździe z 4. Orłem Parzęczew.
W sobotę PTC zagra przy ul. Sempołowskiej z Victorią Rąbień (godz. 17.00), a GLKS w Wiśniowej Górze z Andrespolią (także godz. 17.00).