Oba spotkania odbyły się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Szkole Podstawowej nr 50 w Częstochowie. Juniorzy młodsi PTC (rocznik ’94) prowadzeni przez Kazimierza Andrzejewskiego ulegli swoim rówieśnikom z Częstochowy 4:6 (3:3). Ich starsi koledzy natomiast trenowani przez Jana Rykałę przegrali 0:1 (0:1).

Pierwsi na murawę wybiegli młodsi piłkarze, którzy swój mecz rozpoczęli o godzinie 11.00. Młodzi piłkarze z Pabianic już po trzech minutach przegrywali 0:1. Jednak między 27. i 29. minutą zdobyli dwie bramki i wyszli na prowadzenie. W 30. minucie do remisu doprowadził napastnik Skry – Bartosz Bartelak, który po raz drugi w tym meczu pokonał bramkarza PTC – Marcina Kopę. Jednak po kolejnych sześćdziesięciu sekundach pabianiczanie ponownie wyszli na prowadzenie za sprawą Arkadiusza Szewczyka. Na osiem minut przed przerwą do remisu doprowadzili gospodarze i na przerwę obie ekipy schodziły przy remisie 3:3. Warto zauważyć, iż między 27. a 32. minutą padło w sumie aż 5 bramek. Po przerwie ponownie na prowadzenie (po raz trzeci w tym meczu) wyszli piłkarze PTC, a hat-tricka skompletował Arkadiusz Szewczyk. Była to jednak ostatnia bramka, jaką zdobyli pabianiczanie w tym meczu, a gospodarze trafiali jeszcze trzykrotnie w ostatnich dziesięciu minutach meczu i wygrali cały 6:4. „Katem” PTC w tym meczu okazał się Bartosz Bartelak, który strzelił aż 4 bramki dla Skry. W PTC natomiast wszystkie bramki były dziełem pomocników.

Skra Częstochowa ’94 – PTC Pabianice ’94 6:4 (3:3)

Bramki: 1:0 – Bartosz Bartelak 3. min, 1:1 - Arkadiusz Szewczyk 27. min, 1:2 – Arkadiusz Szewczyk 29. min, 2:2 - Bartosz Bartelak 30. min, 2:3 – Patryk Przybylski 31. min, 3:3 – Paweł Lipartowski 32. min, 3:4 – Arkadiusz Szewczyk 49. min, 4:4 – Bartosz Bartelak 70. min, 5:4 – Bartosz Bartelak 74. min, 6:4 – Filip Zbrzeżny 81. min.

Grano 2x40 min.

Składy zespołów:

Skra: Marcin Marek – Mateusz Sędzielewski (70. min, Kamil Mazur), Daniel Strużykowski, Jacek Pijor, Piotr Trętkiewicz – Chrystian Tarnowski (41. min, Łukasz Klec), Filip Zbrzeżny, Jan Gładysz, Wojciech Zbrojkiewicz, Paweł Lipartowski (50. min, Marcel Gołkowski), Bartosz Bartelak.

PTC: Marcin Kopa – Dawid Malinowski, Michał Otomański, Michał Madejski – Krystian Gajzler (41. min, Rafał Zieliński), Mateusz Soja (70. min Krzysztof Urbaniak), Patryk Przybylski, Arkadiusz Szewczyk, Patryk Grałka – Michał Kopka, Paweł Hetmanek.

Zaraz po zakończeniu meczu na boisko wybiegli juniorzy. Na początku spotkania inicjatywa należała do pabianiczan, jednak nie potrafili oni zdobyć bramki. W końcówce pierwszej części gry inicjatywę przejęli gospodarze i po nieco ponad 30. minutach gry zdobyli bramkę po błędzie bramkarza PTC – Radomira Znojka.  Tuż przed przerwą przed startą drugiej bramki młodych piłkarzy z Pabianic uratował słupek. W drugiej połowie „fioletowi” zaprezentowali się zdecydowanie lepiej, ale bramki nie zdobyli. Pomimo kilku dogodnych okazji z obu stron, wynik nie uległ już zmianie. Najlepszych okazji nie wykorzystali Piotr Szynka (po stronie PTC) i Emil Kołodziejczyk (po stronie Skry).

Skra Częstochowa (juniorzy) – PTC Pabianice (juniorzy) 1:0 (1:0)

Bramka: 1:0 – Oskar Kowalik 32. min.

Skra: (I połowa) Dawid Majchrzak - Dariusz Kędzierski, Szymon Grządziel (Łukasz Dobosz), Bartłomiej Jędrecki (Artur Pidzik), Adrian Ciastek (Michał Szymczyk) - Adrian Cybulski, Sławomir Gapik, Mateusz Grzybowski, Wojciech Ślęzański (Piotr Purgal) - Maciej Wolski, Oskar Kowalik. (II połowa) Dawid Majchrzak - Dariusz Kędzierski (Maciej Suszczyk), Łukasz Dobosz (Karol Pikoń), Michał Szymczyk (Łukasz Karmański), Piotr Purga (Piotr Wrona) - Artur Pidzik (Łukasz Pidzik), Dawid Gacki, Bartłomiej Bajor, Bartosz Nowak - Emil Kołodziejczyk, Paweł Nyga.

PTC: Radomir Znojek (46. min, Adam Wilczyński) – Marcin Świercz, Bartosz Znojek, Kamil Świderski – Mateusz Przybylski, Marcin Pawłowski, Mateusz Kling, Przemysław Bartyzel, Piotr Oleszczak – Piotr Szynka, Łukasz Krawczyk (70. min, Maciej Wróblewski).