PTC przegrało u siebie z ligowym rywalem, Zawiszą II Rzgów 1:6 (1:2). W spotkaniu tym trener Jan Rykała dał szansę w większym wymiarze pokazać się zawodnikom rezerwowym. Tylko na ławce lub w ogóle poza kadrą meczową znaleźli się m.in. Radomir Znojek, Przemysław Miszczak, Łukasz Sikorski, Przemysław Bartyzel, a jedynie z ławki weszli Piotr Szynka, Dawid Boratyński czy Jacek Hiler.

Do przerwy gra była jeszcze w miarę wyrównana, ale w 38. min czerwoną kartkę otrzymał Dawid Kaźmierczak i w drugiej połowie bramki się posypały. Honorową bramkę dla PTC po podaniu Krystiana Kolasy zdobył Mateusz Kling.

PTC grało w składzie: WilczyńskiMadejski (46. min, Frankowski), Kaźmierczak, Bomba, B. Znojek (53. min, Boratyński) – Cukierski (46. min, Hiler), P. Przybylski, Hetmanek, Kling, Piasecki – Kolasa (55. min, Szynka).

Żółte kartki: B. Znojek, Szynka.

Czerwona kartka: Kaźmierczak.