„Małe” derby powiatu były grą wyłącznie o prestiż, ligowe punkty oraz jak najwyższą pozycję w tabeli na koniec rozgrywek. Goście objęli prowadzenie w 32. minucie, gdy do siatki trafił ich najskuteczniejszy zawodnik, Michał Bartosik. W przerwie trener dłutowian Leszek Rosiński wprowadził na boisko Michała Jakubowskiego oraz Przemysława Klimczaka. Ten drugi w 66. minucie doprowadził do wyrównania. W 73. minucie na strzał z 40 metrów zdecydował się Bartłomiej Grala. Futbolówka wylądowała pod poprzeczką bramki Włókniarza. To była bramka, że palce lizać! W ostatniej minucie wynik ustalił Klimczak. W ten sposób Dłutów zrównał się z Włókniarzem punktami, ale w tabeli będzie niżej, bowiem jesienią w Konstantynowie przegrał 1:4.

GLKS Dłutów – Włókniarz Konstantynów 3:1 (0:1)

Gole: Klimczak 66., 90., Grala 73. – Bartosik 32.

Dłutów: Wójt – Stelmach, Grala, Skiba, Łańcuchowski – Biskupski, Stolarek (46. Jakubowski), Woch (78. D. Bukowiecki), Mosiński (46. Klimczak), Ciszewski – Żabolicki.