Róża pokazała kolce

PTC (kobiety) – Róża Kutno 1:2 (0:1). „Jeśli mamy przegrywać, to właśnie w takim stylu” - podsumował mecz Bartosz Znojek, szkoleniowiec „Perełek”

utworzono: 2017-09-10 16:26:02
ostatnia modyfikacja: 2017-09-11 12:50:41
autor:

- Wypracowaliśmy w tym spotkaniu mnóstwo okazji, zabrakło nam koncentracji i skuteczności – przyznaje szkoleniowiec PTC. - Dziewczyny jednak dały z siebie wszystko i jestem zadowolony z ich postawy.

W 37. minucie „Perełki” brutalnie przekonały się o starej piłkarskiej prawdzie, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Po zagraniu Andżeliki Błoch, Anna Owczarz w stuprocentowej sytuacji trafiła w bramkarkę z Kutna. Ta mocnym wykopem zainicjowała akcję, po której Róża objęła prowadzenie.

W 65. minucie jedna z rywalek nastrzeliła piłkę na rękę Karoliny Pabjańskiej w polu karnym. Sędzia podyktował „jedenastkę”, którą wykorzystały rywalki i było 0:2. „Perełki” w tym meczu było stać tylko na honorowe trafienie – w 71. minucie Karolina Kania dołożyła nogę do podania Błoch i ustaliła wynik spotkania.

PTC (kobiety) – Róża Kutno 1:2 (0:1)

Gol dla PTC: Kania 71.

PTC: M. Kociołek – Karpińska, Pabjańska, Łagowska, Próbka – Błoch, Forc (54. Sadowska), E. Kociołek, Kania – Owczarz, Błaszczyk.
Komentarze do artykułu: Róża pokazała kolce

Nie ma komentarzy do tego artykułu.

Jeśli chcesz dodać komentarz, musisz się zalogować.

Kliknij tutaj

adad

Nasze najnowsze video

Zawody crosstreningowe
adfacebook


ad