Za tydzień doliczą sobie trzy punkty za walkower z Polonią Andrzejów. W pierwszej połowie trafili tylko juniorzy z Łodzi – w 25. minucie Paweł Mróz pokonał Damiana Rzeźniczaka. Kwadrans po przerwie Tomasz Ostalczyk zmienił kierunek lotu piłki po strzale Grzegorza Gorącego i było 1:1. W 64. minucie znów współpraca Gorącego z Ostalczykiem dała nam bramkę. „Ostal” trafił na 2:1. Radość z prowadzenia trwała tylko minutę, bowiem na 2:2 wyrównał Karol Korski. W 78. minucie strzałem z wolnego Rzeźniczaka zaskoczył Maciej Majorowicz i było 2:3. Włókniarz ruszył do ataku, ale w 90. minucie nadział się na kontrę, którą skutecznie zakończył Maciej Mąkosza.

Włókniarz: Rzeźniczak – Głowiński, Kirwiel, Kosmala (37. Mendak), Kwaśniak – Acela (79. Froncala), Rudzki, Gorący, Ostalczyk, Madaj (60. Potrzebowski) – Leonow.