W ramach Dni Pabianic na Orliku przy SP 3 już po raz trzeci odbył się turniej piłki nożnej firm i instytucji o puchar prezydenta. W finałowych potyczkach trwała zażarta i wyrównana walka. Zwycięzcą turnieju została Straż Pożarna, która pokonała All Med 3:2, Philips 7:3 i zremisowała z Kioskiem 4:4. Drugie miejsce wywalczyli piłkarze All Medu, którzy wygrali z Kioskiem 6:3 i Philipsem 4:2. Na trzecim miejscu zawody zakończył Kiosk.

Najlepszym strzelcem z dorobkiem 5 bramek został Arkadiusz Kuśmierowski ze Straży, najlepszym bramkarzem wybrano Radosława Bączyka z All Medu, a najlepszym zawodnikiem - Dawida Kowala z Kiosku.

Skład Straży Pożarnej: Krzysztof Wiśniewski, Andrzej Nowak, Łukasz Biskupski, Arkadiusz Kuśmierowski, Jakub Tybura, Dawid Cholewa, Radosław Dąbrowski, Maciej Majchrzak, Łukasz Zieliński, Tomasz Mudzo, Krzysztof Nowak.

ALL MED: Tomasz Zasada, Bartek Rzeszowski, Kamil Kwaśniak, Przemek Rosiński, Michał Pacześ, Marcin Pawlik, Radosław Bączyk, Przemysław Cieślik.

Kiosk Team: Maciej Kubiak, Dawid Kowal, Piotr Hańćka, Kamil Łoś, Krzysztof Gańczyk, Michał Józefiak, Michał Wolanowski

Philips: Bogdan Górniak, Miłosz Wronka, Tomasz Koszykarski, Marek Łukawski, Krzysztof Kisiel, Wojciech Kuleszka, Nacew Hali, Rafał Pograniczny, Paweł Kmiecik, Krzysztof Smolarek.