Pierwszy tegoroczny wyjazd naszych szczypiornistów zakończył się porażką. Mecz lepiej rozpoczęli miejscowi, którzy w 9. minucie prowadzili już 5:1. Po kolejnych 10 minutach miejscowi mieli nadal cztery gole przewagi, było 10:6. Do syreny oznajmiającej przerwę pabianiczanie zaskoczyli bramkarza z Siedlec tylko dwa razy, lecz nasi golkiperzy musieli sięgać do siatki sześciokrotnie.

Po zmianie stron gospodarze kontrolowali przebieg spotkania i powiększali przewagę. W 50. minucie Pabiks przegrywał już 16:28. Zryw naszych w końcówce niewiele pomógł i wróciliśmy z Siedlec na tarczy.

Pabiks: Karbownik, Banasiak, Grzanka – Domagalski 10, Szczepaniak 4, Pluciński 4, Czarnecki 2, Zajkiewcz 2, Rajchert 1, K. Świątek 1, Rosik 1, D. Świątek, Kozak, Trębacz, Pietrzykowski.